Cyklo PTŠ - Pavlína a Tomáš Šedovi

2. května 883, 735 41 Petřvald, tel.: 596 541 228, e-mail: info@cyklopts.cz

podrobné hledání

Specializovaná firma Cyklo PTŠ – Petřvald se již od roku 1993 zaměřuje na jízdní kola, cyklistické doplňky, sportovní oblečení a potřeby spojené s cyklistikou. Oba majitele této cyklo-prodejny a cyklo-opravny spojuje láska ke kolu již od dětských let. Oba byli závodníky a do dneška jsou s cyklistikou úzce spjati. I proto můžete čekat perfektní servis a zkušené rady a doporučení. Součástí našich služeb je i sestavení kol na zakázku. Obchod a zároveň servis kol se nachází na hlavním tahu Ostrava – Karviná (Orlová).

Prodej jízdních kol a cyklo doplňků - Ostrava

V prodejně nabízíme jízdní kola těch značek, které jsou osvědčené a které bychom sami doporučili. Jsou to značky KELLYS, MAXBIKE, CTM, LEADER FOX, DANDY, DEMA a GALAXY. Kromě samotných jízdních kol u nás seženete i všechny doplňky:

Servis a půjčovna vozíků

Provádíme kompletní servis všech typů kol, prodáváme náhradní díly, renovujeme jízdní kola včetně nástřiku. Podívejte se na podrobný ceník servisu jízdních kol. V naší půjčovně si můžete zapůjčit dětské vozíky, tažné tyče a nosiče na tažná zařízení. Zkušební jízda je zdarma.

Přijeďte k nám

Máte-li jakékoliv dotazy, zavolejte nám. Potřebujete-li poradit s výběrem kola nebo si jej nechat opravit, přivezte ho k nám. Některé opravy děláme na počkání, jiné dle dohodnutého termínu. Při nákupu nabízíme i možnost splátkového prodeje. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme pohodlnou a bezpečnou jízdu. 

Našim mottem je:  DĚLAT MAXIMUM PRO SVÉ ZÁKAZNÍKY V CO NEJVYŠŠÍ KVALITĚ!

 

Previous
Next

 
Oblíbené kategorie
Zajímavé slevy

Dárkový poukaz 1000,- Kč kód:

Dárkový poukaz v hodnotě 1000,- Kč

1 000 Kč (s DPH)
ukázat všechny slevy
Nově zařazeno

Dárkový poukaz 1000,- Kč kód:

Dárkový poukaz v hodnotě 1000,- Kč

1 000 Kč (s DPH)
ukázat všechny nově zařazené položky

PROSÍME O TRPĚLIVOST - STRÁNKY V REKONSTRUKCI! Děkujeme za pochopení

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies