Cyklo PTŠ - Pavlína a Tomáš Šedovi

2. května 883, 735 41 Petřvald, tel.: 596 541 228, e-mail: info@cyklopts.cz

podrobné hledání

8. Závěrečná ustanovení

Pokud je kupující zahraniční subjekt, použije se na právní vztah vzniklý z kupní smlouvy nebo na jakýkoliv jiný právní vztah vzniklý v souvislosti s využitím služeb internetového obchodu české právo. Současně je výslovně vyloučena aplikace Úmluvy OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží.
Prodávající je oprávněn k činnostem souvisejícími s provozem na internetovém obchodě na základě živnostenských oprávnění a jeho činnost nepodléhá jinému povolování.
Uzavřené kupní smlouvy jsou archivovány prodávajícím v elektronické podobě a nejsou přístupné. Jazykem komunikace mezi prodávajícím a kupujícím, a jazykem kupní smlouvy je český jazyk.
V případě, že by některé ustanovení těchto Obchodních podmínek bylo z jakýchkoliv důvodů neplatné nebo neúčinné, nezpůsobuje tato skutečnost neplatnost nebo neúčinnost ostatních částí Obchodních podmínek nebo kupní smlouvy.
Prodávající si vyhrazuje právo na změnu těchto Obchodních podmínek bez udání důvodu a jsou platné dnem jejich zveřejnění. Tyto Obchodní podmínky jsou platné od 1. září 2010.

 
Oblíbené kategorie
Zajímavé slevy

16 990 Kč (s DPH)

53 990 Kč (s DPH)
ukázat všechny slevy

PROSÍME O TRPĚLIVOST - STRÁNKY V REKONSTRUKCI! Děkujeme za pochopení

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies